Wee si mir?

Waat ass d’CNEL?

D’CNEL ass déi offiziell Schülervertriedung vu Lëtzebuerg, mir setzen eis zesummen aus zwee Déléguéë aus all Schülercomité aus dem Land. Eis Ziel ass et d’Meenung vun den Schüler virum Ministère wei och virun aneren Institutioune bescht méiglech ze vertrieden.

Klick hei fir de Règlement Grand – Ducal (RGD) vum 2. Februar 2015 iwwert d’Organisatioun vun der CNEL ze liesen!
Klick hei fir eisen Interne Reglement ze liesen!

Kontaktéier d’CNEL

CNEL – Conférence Nationale des Élèves du Luxembourg
87, route de Thionville
L-2611 Luxembourg

   @cnellux

Bureau exécutif:

  • Kimon Leners (Président): kimon@cnel.lu
  • Kelly Simon (1st Vice-President): kelly@cnel.lu
  • Marie Wivenes (2nd Vice-President): marie@cnel.lu
  • Lex Tosséng (Secretary general): lex@cnel.lu
  • Pit Meintz (Deputy Secretary general): pit@cnel.lu

(Bureau exécutif 2014-2015 // Bureau exécutif 2015-2017)

Chargé de mission:
Jean-Claude Bisenius (Bisi): bisi@cnel.lu
Tel: +352 40 60 90-333 / Fax: +352 40 60 90-341

Votre nom (requis)

Votre Email (requis)

Votre message

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Annexe – FICHE-PROCURATION